فراخوان شرکت در جشنواره هفته پژوهش

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فراخوان شرکت در جشنواره هفته پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد

 

جشنواره هفته پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد با هدف گسترش روحیه تحقیق و پژوهش و نيز تقدیر از محققین دانشگاه  در آذرماه و همزمان با هفته پژوهش برگزار می‌شود.

سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گفتگو با وب دا با بیان اینکه پژوهش و فناوری ابزار و لازمه گسترش علم و تکنولوژی و زمینه ساز پیشرفت و تعالی کشور است اظهار کرد: در جامعه دانشگاهی هر محقق به واسطه جایگاه علمی و رسالت ملی- سازمانی، نقشی منحصر به فردی در فراهم آوری زمینه رشد علم و فناوری، ارتقاء جایگاه علمی کشور و مهمتر از همه افزایش سطح سلامت دارد.

دکتر محید غیور مبرهن با بیان اینکه این دانشگاه به عنوان یکی از دانشگاههای بزرگ کشور با بیش از 900 عضو هیات علمی رسالتی متناسب با جایگاه خویش در ارتقاء جایگاه علمی کشور و افزایش سطح سلامت و رفاه و آسایش جامعه بر عهده دارد اظهار کرد: در این راستا جشنواره هفته پژوهش و فناوری با هدف گسترش روحیه تحقیق و پژوهش  با حضور اعضاي هيات علمي، محققان و پژوهشگران برگزار می شود.

اعضاي هيات علمي ، محققان و پژوهشگرانِ علاقه‌مند به شرکت در این جشنواره می‌توانند  جهت اطلاع از محورها و نحوه شرکت در جشنواره ی امسال به اینجا مراجعه و در صورت تمایل حداکثر لغایت 25 آبان 1400 نسبت به اعلام آمادگي جهت شرکت در جشنواره اقدام نمايند.

دانشجویان نیز برای شرکت در جشنواره به صفحه اختصاصی کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه به نشانی (اینجا) مراجعه و یا با شماره تلفن 38437840 تماس حاصل نمایند.